צימרים לזוגות


  חופשות, נופשים, ציון אירועים מיוחדים

  צימרים רבים פרוסים ברחבי הארץ זה לא סוד, תוכלו למצוא צימרים בצפון ועד צימרים בדרום. כמובן שבטווח תוכלו למצוא צימרים נוספים כאלה ואחרים בעוד מגוון רחב של אזורים.

  אבל כאמור וכמובן הצימרים הכי מבוקשים, הכי שכיחים ואולי הכי יוקרתיים הם צימרים בצפון. כמובן שיש סיבות רבות לביקוש של הצימרים הללו, אזור הצפון הוא אזור רווי בירוק ופסטורליה, אזורי טיולים רבים, נחלים, עתיקות ונופים עוצרי נשימה. אנו לא באים להמעיט מערכם של האזורים האחרים בארץ אבל זה די מוסכם שהצפון זה דבר אחר לחלוטין. וככזה, אזור הצפון מושך אליו מטיילים רבים, תיירים סקרניים ועוד קבוצות כאלה ואחרות.

  אבל מעבר למשפחות שמחפשות צימרים לחופשות ומעבר לקבוצות שבאות להתארח בצימרים בדרך לטיולים ישנם את הזוגות שמחפשים צימרים שקטים ורומנטיים אי שם בצפון. הרבה מאוד זוגות מחפשים להתארח בצימרים באזור הצפון לסופ”ש רומנטי ויש כאלה שמסתפקים בלילה שלא ישכח.

  צימרים לזוגות הם צימרים שנחטפים ימים כלילות ע”י עשרות רבות של צעירים ואפילו מבוגרים יותר ומכיוון שהביקוש כל כך גבוה אז ההצע לפעמים לא מספיק. דבר זה גורם לאנשים שעדיין לא מחזיקים צימר בבעלותם כן לשקול להכנס לתחום ולספק מקום ראוי לזוגות שלא נשאר להם מקום. האנשים שאינם מחזיקים צימרים ברשותם רואים את חבריהם מהבית ליד מכניסים כל יום עוד ועוד זוגות וזה פותח להם את התיאבון וגורם להם להבין שהעסק של הצימרים הוא עסק מכניס ומבורך.

  מכיוון שכמות הצימרים בצפון היא אדירה והביקוש אדיר אז הצימרים כל פעם משדרגים את עצמם והופכים ליוקרתיים יותר ויותר. לפעמים בעל הצימר סופג את העלויות של השדרוגים ולפעמים הוא חייב לעלות את המחיר של הביקור בצימר.

  צימרים לזוגות אתם תמצאו בכל מקום, כמובן בצפון כמו שפורט הנ”ל אבל גם בדרום ובמרכז לא טמנו את ידם בצלחת והצליחו להרים צימרים מפוארים, אולי בסביבות טיפה פחות פסטורליות מהצפון אבל החוויה היא אותה חוויה.

  אז אם אתם מתכננים להגיע לצפון הארץ ולהפתיע את בת הזוג לרגל יום השנה של הקשר ביניכם אנחנו ממליצים על צימרים בכנרת והסביבה בכלל ועל צימרים ברמות בפרט. צימרים יוקרתיים לחלוטין ובכמות אדירה!

  Call Now Button
  Follow by Email
  Facebook