צימרים בנהריה


  צימרים בגליל המערבי

  צימרים נהריה

  מה הקונוטציה שעולה לאנשים בראש כשמזכירים את הגליל המערבי? עד לא מזמן התשובה הראשונה הייתה קטיושות אבל בשנים האחרונות כשהתיירות באזור פורחת אנשים יענו צימרים. ומכיוון שאנחנו נמצאים באתר בסט צימרס, אתר צימרים אז נשתדל להניח בצד את עניין הקטיושות ולהתרכז בדברים הטובים.

  צימרים בנהריה הם צימרים המצויים בגליל המערבי הם התעשייה אולי מספר 1 באזור בשנים האחרונות. הרבה משפחות מתפרנסות מהחזקת צימר או חדר לפי שעה והעסק מניב פירות, לפחות בעונה האביב ובעונת הקיץ.

  אזור הגליל המערבי בכלל ונהריה בפרט הוא אזור פסטורלי וירוק מכל כיוון ואוויר נקי וצלול, אוויר צפוני ואוויר מהים.

  הנוף שפרוס אל מול המצפים הרבים המצויים בגליל המערבי הוא נוף מרהיב המדמה שטיח גדול המספר לצופים את כל הסיפור של הגליל המערבי: תוכלו לראות מרבדים ירוקים, הרים וגבעות, את רצועת החוף וכמובן את הים התיכון. אם תגיעו לאחד מהמצפים הללו בשעות הבוקר המוקדמות אתם תקבלו את תמונת הסלפי שתמיד ייחלתם לה!

  צימרים בנהריה הם צימרים יוקרתיים ומאובזרים שנבנו במטרה לארח משפחות וזוגות לחופשות ונופשים אבל בחודשי החורף כשהתיירות קצת נסוגה וכמות החופשות באופן טבעי מצטמצמת, בעלי הצימרים אפילו מורידים קצת מהמחירים והופכים אותם לאטרקטיביים במיוחד. המקום מפרנס, אמנם פחות אבל בכל זאת, את בעל המקום והלקוחות יוצאים הכי מרוצים מהעניין, הם מקבלים צימרים יוקרתיים במחירים של אטרקטיביים במיוחד.

  צימרים בצפון הם צימרים שאין באמת מה לומר ובטח כל מילה שנוסיף היא מיותרת. התעשייה של הצימרים בצפון היא תעשייה שמפרנסת עשרות רבות של משפחות ובכל תקופה מסויימת צצים עוד ועוד צימרים ולמרות התחרות הקשה התפוסה לרוב מלאה. לכולם בסופו של דבר יש עבודה וכולם יוצאים מרוצים.

  צימרים בנהריה הם גולת הכותרת של הצימרים בגליל המערבי,לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו ל – 072-3901195

  Call Now Button
  Follow by Email
  Facebook